Dişlere Yeni Bir Dost Eli Radixdent

ONLINE RANDEVU

Daha önce merkezimize geldiniz mi ?

Basında Radixdent

Dişlere Yeni Bir Dost Eli Radixdent

Kartal yepyeni girişimcilerle birlikte çeşitli hizmetlere kavuşurken, sağlık sektöründe de önemli yatırımların merkezi olma yolunda hızla ilerliyor.

Diş konusunda uzman bir kadro ile hizmet vermek üzere Kartal’da kurulan ve daha önce Dentalist Ağız ve Diş Sağlığı Polikiliniği ile Maya Tıp Merkezi olarak hizmet veren, birikimini RADIXDENT ismi ile lanse eden kuruluş 7/24 hizmetleri ile aranılan ve tercih edilen bir sağlık merkezi olarak oldukça dikkat çekiyor.

Genç ve Dinamik kadrosu ve konusunda uzman hekimleri ile Kartal’ın önemli bir eksiğini kapatacak olan RADIXDENT bugün çok önemli isimlerin katıldığı muhteşem bir törenle resmi açılışını yaptı.

Açılışa katılan Kartal Belediye Başkanı Op.Dr. Altınok Öz, burada yaptığı kısa konuşmada kendisinin de bir hekim olması münasebetiyle “Diş diyerek sakın geçmeyin. O küçük görünen şeyde oluşan semptomlar daha sonra, kalp sorunlarına, böbrek yetmezliğine ulaşabilen sonuçlara yol açmaktadır. Ticari kaygıları hiç düşünmeden böyle bir tesisi Kartal’a kazandıranlara sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

RADIXDENT Kartal’a olduğu kadar tüm İstanbul’a hatta Yurtdışından hastalara dahi hizmet verebilecek kapasitede düşünülmüş önemli bir sağlık merkezi olacak gibi görünüyor.

RADIXDENT’in önemli üçlüsü Kartal da herkesin rahatlıkla gülümseyebilmesini sağlayacak derecede bilgi ve birikimi olduğunu da unutmamak lazım. Genel Koordinatör Murat Akçakaya ve Ağız ve Diş Cerrahisi Uzmanı Çiğdem Özçamur Güneş ile konusunda uzman Diş Hekimi Fatma Ünal bu sağlık merkezini zirveye taşıyacak isimlerden sadece üçü olarak göze çarparken Sağlık Merkezi genelinde 16 Diş Hekimi ve Uzmanın çalışıyor olması ayrıca çok önemli.

Kaynak : AnadoluGerçek

  • Haberin Tamamını Görüntülemek için Tıklayınız..
Tüm Haberler