Öz: “ Diş deyip geçmeyin” ge

ONLINE-TERMIN

Haben Sie früher unser Zentrum besucht?

Radixdent in der Presse

Öz: “ Diş deyip geçmeyin” ge

Özel Redixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kartal merkezde faaliyete geçti. Ağız ve diş sağlığı merkezi açılışına katılım yoğun gösterirken, açılış kurdelesini Kartal Belediyesi Başkanı Opr. Dr. Altınok Öz ve tıp merkezi kurucuları keserek hastaneyi faaliyete geçirdi. Açılışa CHP milletvekilleri adayları Hasan Uzunyayla ve Metin Ağırman, CHP meclis üyeleri, iş adamları ve Kartal halkı katılım gösterdi. Daha önce benzer alanlarda tıp merkezleri ile faaliyet göstermiş olan şirket kurucuları, Kartal’da bulunan talebe karşılık uzman ve genç dinamik kadro ile hizmet vermeyi amaçlıyor. Ağız ve diş sağlığının tüm branşlarını eksiksiz olarak bünyelerinde barından diş sağlığı merkezi, hastalarına en kaliteli tedavi hizmetini sunuyor. Başlangıçta 30 personel ile hizmet vermeye başlayan sağlık merkezi yoğun talebi karşılamak adına bünyelerine yeni alımlar yaparak, personel sayını 43’e hekim sayısını ise 16 çıkardı.

Diş deyip geçmeyin

Açılış konuşmasını yapan Kartal Belediyesi Başkanı Opr. Dr. Altınok Öz: “ Her başarılı erkeğin arkasında bir bayan var derler ama bu bayanlar gerçekten başarılı. Onları tebrik etmek istiyorum. Kurucularımıza burada neler yapıyorsunuz diye sorguladım. Burada sadece ağız ve diş sağlığı bakımı yapmıyorlar. İmplant yapıyorlar, daha önemlisi periodontist uzmanınız var mı dedim, var dediler. Cemevi Vakfı Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni açtık ama periodontist uzmanı bulamadık. Tebrik ederim onlar bulmuşlar. Diş deyip geçmeyin oradan kalkan en ufak bir enfeksiyon kalbe, böbreğe otura biliyor. Bir sürü hastalığa neden olabiliyor. Her şeyden önce bir çocuğun konsantrasyonunu bozuyor. Ekonomik sıkıntıların olduğu dönemde böyle bir iş yeri açtığı için Kartal Belediye Başkanı olarak Kartal halkı adına bu cesaretli girişimcilere yürekten kutluyorum ve teşekkür ediyorum. Kartal’a hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dişimin kemik yapısının güçlü olmasına güvenerek dişlerimi biraz ihlal etmiştim. Aranızda bilenler var. Geçen sene yaptırdığım operasyonlarla ana dişim kalmadı. Hepsi implant oldu. Bu arkadaşlar burada ağız ve diş cerrahı olarak bunu da yapıyorlarmış ayrıca kutluyorum hayırlı uğurlu olsun diyorum teşekkür ediyorum” diyerek girişimcileri tebrik etti.

Hastaya doğru teşhis

Özel Redixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ortakların Murat Akçakaya, Kartal’ın böyle sağlık merkezine ihtiyacı olduğuna dikkat çekti. Akçakaya: “Öncelikle Kartal halkına, arkadaşlarıma ve esnaflarımıza açılışımıza katılım gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Çok uzun süredir sağlık alanında faaliyet gösterdik. Hayalimizde her zaman büyük bir merkez vardı ve bence Kartal’ın böyle bir diş hastanesine ihtiyacı da vardı.  Zaten ben on yıldır Kartal’da iki tıp merkezi işleten bir girişimci olarak böyle bir diş hastanesine ihtiyacımız olduğu düşünüyordum. Ağız ve diş merkezimiz 43 personel, 16 hekim ve tüm uzmanlık dallarıyla faaliyet veriyor. Geçmiş günlerde faaliyete giren hastanemiz 30 personelle başlangıç yaptı ama talep fazla olunca personelimiz yeterli olmadı ve bizde personel ve hekim sayımızı yükselterek talebe karşılamaya çalıştık. Şuan hala personel ve hekim alanıma devam edeceğiz. Bizde bütün uzmanlık dalları olduğu için iyi planlama yapabiliyoruz ve bununla birlikte hastaya teşhisi doğru koyabiliyoruz. Bu doğru teşhis hastalar açısında çok önemli ve bu yüzden hastalar bizi tercih ediyor ve talep artıyor. Şuan kadar halkımızın ilgilisi yeteri kadar bizi mutlu etti” şeklinde konuştu.  

  • Haberin Tamamını Görüntülemek için Tıklayınız..
Tüm Haberler