Özel Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi görkemli bir törenle açıldı. ge

ONLINE-TERMIN

Haben Sie früher unser Zentrum besucht?

Radixdent in der Presse

Özel Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi görkemli bir törenle açıldı. ge

Basınla bir araya gelen Özel Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Mesul Müdürü Ağız ve Diş Çene Cerrahisi Uzmanı Çiğdem Özçamur Güneş, Genel Koordinatör Murat Akçakaya ve Diş Hekimi Fatma Ören gazetecilerle sohbet ettiler.

Daha sonra Özel Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Mesul Müdürü Ağız ve Diş Çene Cerrahisi Uzmanı Çiğdem Özçamur Güneş yaptıkları hizmetleri anlattı. Çiğdem Özçamur Güneş "Özel Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2011 yılından bu yana faaliyetini sürdüren Dentalist Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ve 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren Maya Tıp Merkezi sağlık kuruluşlarının bugüne kadar oluşmuş tüm tecrübe ve değerlerinin bir bütünü olarak 2014 yılı Aralık ayın da hizmete açılmıştır. 

Merkezimiz genç dinamik ve uzman kadrosuyla ağız ve diş sağlığının her branşın da hizmet verecek biçimde kurumsal alt yapının yanı sıra  en yeni teknoloji, tıbbi techizat, fiziki şartlar ve modern donanımı ile hastalarına kusursuz hizmet verebilecek teknik yapısını tamamlamıştır. Merkezimiz; ülkemiz geneli diş merkezleri arasında ender bulunan modern cihazlarla donatılmış ameliyathanesi ile çocuk, yaşlı, engelli  gibi müdahalesi zor hasta gruplarına da kolayca hizmet verebilecek yeterliliktedir. Bunun yanı sıra ağız ve diş müdahalesi korkusu olan hasta gruplarına yönelik sedasyon ( halk arasında gülme gazı) ünitesiyle tedavide konfor ve rahatlığı en üst seviyede tutma yeteneğine sahiptir.

Kurumsal olarak benimsenmiş güler yüzlü sevecen idare anlayışıyla disiplinli kalite hizmet politikasıyla gelişen teknolojiyi takip ederek yurt içi ve yurt dışından gelecek hastalarına en iyi en kaliteli tedavi hizmetini verebilmek kurumumuzun yegane amacıdır. Hedefimiz bu amaç doğrultusunda büyümek ve hizmet ağımızı genişletmektir. Bugün bizi yalnız bırakmayan değerli basın mensuplarına gönülden teşekkürü bir borç biliriz." dedi.

Özel Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 9 Mayıs 2015 Cumartesi günü'de görkemli bir açılış yaparak hizmete girdi.

  • Haberin Tamamını Görüntülemek için Tıklayınız..
Tüm Haberler