Über uns

ONLINE-TERMIN

Haben Sie früher unser Zentrum besucht?

Über uns

Neden Radixdent ?
Sağlık merkezimizdeki tüm detaylar hastalarımız için özenle düşünüldü. Önce sağlık prensibi ile hareket eden ekibimiz sizlere her türlü konuda destek için hazır.
Uzman ve Dinamik Kadro
Kendi branşında uzman ve tecrübeli hekim kadrosu. Profesyonel, dinamik ekibi ile hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı.
Modern ve Teknolojik Merkez
Son teknoloji ekipmanlarıyla kendine özel modern sağlık merkezinde hizmet veren Radixdent sağlık konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.

Özel Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2011 yılından bu yana faaliyetini sürdüren Dentalist Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ve 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren Maya Tıp Merkezi sağlık kuruluşlarının bugüne kadar oluşmuş tüm tecrübe ve değerlerinin bir bütünü olarak 2014 yılı Aralık ayında hizmete açılmıştır.

Merkezimiz genç dinamik, tecrübeli ve uzman kadrosuyla ağız ve diş sağlığının her branşında hizmet vermektedir. Kurumsal altyapının yanısıra en yeni teknoloji, tıbbi techizat, fiziki şartlar ve modern donanımı ile hastalarına kusursuz hizmet verebilecek teknik yapısını tamamlamıştır.

Merkezimiz; dünya standartlarında kabul görmüş, tedavi prosedürleri, modern cihazlarla donatılmış ameliyathanesi ile çocuk, yaşlı, engelli gibi müdahalesi zor hasta gruplarına da kolayca hizmet verebilecek yeterliliktedir. Bunun yanı sıra diş hekimi korkusu (Dental Fobi) olan hasta gruplarına yönelik sedasyon ünitesiyle tedavide konfor ve rahatlığı sağlar.

Diş hekimliği tedavilerinde kurumsal standartlarda hizmet vermeyi amaçlayan Radixdent, profesyonel idari ve tıbbi insan kaynağı ile yurtiçi ve yurtdışı hasta memnuniyetini ve tedavi başarısını hedeflemektedir. Birikimini ve deneyimini zincir kliniklerle yaygınlaştırmayı ve diş hekimliği algısını değiştirmeyi amaçlamaktadır.

Merkezimiz hakkında daha fazla bilgi almak için galerimizi ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz diş sağlığı alanındaki her konuda sizi bilgilendirecektir.