Diş Estetiği Genel | Radixdent
444 68 41 info@radixdent.com.tr
444 68 41
ÇEKMEKÖY WHATSAPP
+90544 868 68 41
KARTAL WHATSAPP
+90542 468 68 41
Almanya Whatsapp
+90542 468 68 45

Sizi Arayalım

Telefon

Diş Estetiği Genel

Diş Estetiği Genel

Gülüş tasarımı; hekimliğin ve sanatın birlikte uygulanarak, ideal gülüşün uygulandır. Bireyin birtakım kişisel estetik beklentileri sağlık ve doğallık ile birleştirilerek gülüş tasarımı planlanır. Bireyin yüz hatlarına uyumluluk şekillere, boyutlara ve düzenlemelere bağlı olarak, diş hekimi ve teknisyenin sanat atölyesi doğal ve tamamiyle hoş bir görünüm düzenlemebilir.

Diş rengi, diş estetiğinin yapılması konusunda bireyseller için oldukça önemlidir. Bazı dişlerin lekeleri ve dişlerinin dişlerinin temizliği yapılır. Bu sırada doğru bir beyazlatma tedavisi ile diş rengi istenen hale getirilebilir.Yapılan araştırmalara göre, dişlerin beyazlatılması dişhekimi gözetimi altında yapılırsa son derece etkin ve güvenlidir. Dişler ve dişetleri hiçbir şekilde zarar görmez.

İnley / Onley (Porselen dolgu) uygulamalarının avantajları nelerdir?

Dişlerde gereksiz diş kesimi yapılmaz ve bu sayede sağlıklı diş dokusu ellenmemiş olur. Porselen materyal olduğu için zamanla renklenme olmaz.

Çiğneme kuvvetlerine karşı çok dayanıklıdırlar. Yıllar geçtikçe aşınma veya kırılma ile karşılaşılmaz.

Estetiktirler ve yaparkenken 2 seans yeterlidir. Porselen yüzeyleri cilalı olduğu için gıda artıkları yapışmaz, hijyeniktirler.

Porselen hazırlama için, kompozit uygulamasından sonra yaşanabilir sıcak-soğuk arıtmaleri oluşmaz, tekrar çürüme görülmez.

 Merkezimizde Diş Estetiği

Diş estetiği yöntemlerimiz ile doğal görünüm, sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz.